Wykluczenie komunikacyjne Turku – moja wypowiedź na Sesji Rady Powiatu

Wykluczenie komunikacyjne Turku – moja wypowiedź na Sesji Rady Powiatu

Podczas dzisiejszej Sesji Rady Powiatu Tureckiego zabrałem głos w sprawie wykluczenia komunikacyjnego naszego miasta.

Turek pozostaje jedynym większym miastem w Wielkopolsce bez połączenia kolejowego. To problem, o który walczę od lat – najpierw jako wiceminister, teraz jako poseł. Mieszkańcy powiatu tureckiego zasługują na równy dostęp do transportu publicznego.

Będę dalej upominał się o tę sprawę na każdym forum.

Zobacz relację – https://www.facebook.com/reel/1342362104241704

Ryszardbartosik

Wykorzystujemy ciasteczka do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.

Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług.

Informacja o tym, w jaki sposób Google przetwarza dane, znajdują się tutaj.